.

.

New
Креативни домаќинство намирници hydroponic транспарентно стакло цвеќиња е прекрасна десктоп декорација дома декорација

Креативни домаќинство намирници hydroponic транспарентно стакло цвеќиња е прекрасна десктоп декорација дома декорација

DEN 239.52

Стока
Достапно.

Креативни домаќинство намирници hydroponic транспарентни стаклени украси був полжав Спецификации за : Був став : 9 X9.5 CM Полжав став : 15.5 X7 CM Мал круг пита : 5 X7.2 CM Ангел : 8 .5 X 7.5 спушти слушалката со вода, многу убав, голем број на опционални, hydroponic растенија слободно да се приклучи во нане зелена ротквица или слично, тоа ќе се развива многу добро, и Реики и многу креативни о. Разнесени стакло, секој ќе биде малку поинакво, кругот нема да биде апсолутно совршен круг. Перфекционист не се избере. Ве молиме имајте во предвид дека спецификации, не субјективна имагинација О. Бесплатни растенија. Ве молиме имајте предвид дека спецификациите, а не субјективно, имагинација, спецификациите имаат посебни барања, вашиот владетел е најдобар референца, намирници производи и повеќе ретро производи, рачно изработени состојки повеќе. Неизбежно, има мал недостаток, но не влијае на појавата и употребата на функционален дизајн, извршување на совршенство, ве молиме внимателно да ги шут О.

Детали

Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Број На Модел На:
W
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
ANDAZIYAN
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти