.

.

New
ГОРИВО ПУМПА ЗА FITGMC BUICK ВЕК V6 3.1 L M РЕГАЛ V6 3.8 L 19122091 25180273 MU128 1997-2015

ГОРИВО ПУМПА ЗА FITGMC BUICK ВЕК V6 3.1 L M РЕГАЛ V6 3.8 L 19122091 25180273 MU128 1997-2015

DEN 4704.00

Стока
Достапно.

Електронски гориво пумпа за гориво пумпа за работа принцип улога е да си го цица од бензин од резервоарот и линија преку притисок да инјекторите и гориво филтер. Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа за Враќање на соодветна испорака на гориво на вашето возило, со овој Нов Гориво Пумпа за Собрание. Идеален за замена на вашите стари rusting или затнати пумпа; овој дел е директен ОЕМ замена дел и е совршена алтернатива во текот на високите цени дилер единица. за дел број и да се потврди ова е точен дел пред да купите. 100% Нови Градежни Висок Квалитет на ОЕМ Замена Дел се Вклопуваат и Квалитет Гарантиран Подготвени за Инсталира Директно на кутија за ГОРИВО ПУМПА ЗА FITGMC BUICK ВЕК V6 3.1 L M РЕГАЛ V6 3.8 L 19122091 25180273 MU128 1997-2015

Детали

Број На Модел На:
19122091 25180273 MU128
Материјал:
Метални + Пластика
Бренд Име:
EAPENERGY
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Свеж

Избор на клиенти