.

.

New
ГОРИВО ПУМПА ЗА FITPorsche 911-924 0580254957 12354012102 1980-1994

ГОРИВО ПУМПА ЗА FITPorsche 911-924 0580254957 12354012102 1980-1994

DEN 3120.00

Стока
Достапно.

Електронски гориво пумпа за гориво пумпа за работа принцип улога е да си го цица од бензин од резервоарот и линија преку притисок да инјекторите и гориво филтер. Бренд Нови Електрични Гориво Пумпа за Враќање на соодветна испорака на гориво на вашето возило, со овој Нов Гориво Пумпа за Собрание. Идеален за замена на вашите стари rusting или затнати пумпа; овој дел е директен ОЕМ замена дел и е совршена алтернатива во текот на високите цени дилер единица. за дел број и да се потврди ова е точен дел пред да купите. 100% Нови Градежни Висок Квалитет на ОЕМ Замена Дел се Вклопуваат и Квалитет Гарантиран Подготвени за Инсталира Директно на кутија за ГОРИВО ПУМПА ЗА FITPorsche 911-924 0580254957 12354012102 1980-1994

Детали

Материјал:
Метални + Пластика
Број На Модел На:
0580254957 12354012102
Бренд Име:
EAPENERGY
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Свеж

Избор на клиенти