.

.

New
Едноставен живот креативна личност SLR на камерата леќи на камерата термос шолја држи нерѓосувачки челик вакуум кафе десктоп канцеларија кригла

Едноставен живот креативна личност SLR на камерата леќи на камерата термос шолја држи нерѓосувачки челик вакуум кафе десктоп

DEN 792.00
DEN 932.16

Стока
Достапно.


Превозот
Ние ќе брод објектот во рок од 7 работен ден по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-26 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет.Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови превозот бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател!

Детали

Капацитет:
400ml
боја:
А1, А2, Б1, Б2
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Термо Изведба:
6-12 часа
Применливи Луѓе:
Мажи
Функција:
Еко-Пријателски
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
A/B
Обликот:
Директно Првенство
Бренд Име:
Едноставни моменти
Термос Материјал:
Пластични
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
Вакуум Колби
Свеж

Избор на клиенти