.

.

New
Висок Квалитет на Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Прекрасна бебе Патување Кригла Термички Шише Термо првенство BPA Free

Висок Квалитет на Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Прекрасна бебе Патување Кригла Термички Шише Термо

DEN 1235.00
DEN 1583.52

Стока
Достапно.


Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници. (Како, на пример, EMS, DHL, ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Висок Квалитет на Деца Вакуум Колби Со Силиконски Слама Нерѓосувачки Челик Прекрасна бебе Патување Кригла Термички Шише Термо првенство BPA Free
Опис на производот :
100% Сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик Вакуум колба
(316) двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик конструкција со сјајни лакирани заврши, не-токсични, не-истекување и BPA free
Научно дизајниран да се чува вашите пијалаци ладни или топли до 6-12 часа
Устата е доволно широк за коцки мраз и капе-слободен пие, шишиња не кондензат.Вашиот признавање е многу важно за нас.Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем.така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи solution We ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш.

Детали

Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Бренд Име:
Relea
сертификација:
ЕЕЗ
Обликот:
куршум
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Шише Тип:
вакуум
Производство:
Децата Првенство
Број На Модел На:
JV0501019
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Деца
Термо Изведба:
12-24 часа
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти