.

.

New
Бесплатен Превозот!110V/220V DZ-280/2SE Преносни апарати за Домаќинство Вакуум Пластична Кеса Sealer Пакување Машина сува или влажна Средина Достапни

Бесплатен Превозот!110V/220V DZ-280/2SE Преносни апарати за Домаќинство Вакуум Пластична Кеса Sealer Пакување Машина сува или

DEN 5760.00

Стока
Достапно.

Во текот на последните две децении, ние го прифатија најновата производна техники и технологии со цел да раѓаат однапред палета на производи.
Ние сме водечки производител & извозник на индустриски Пакување Машини, Здрав Алатки, Батерија Напојува Здрав Алатки, Пневматски и Прирачник за Рачни Алатки, Втиснување Машина, ПЕТ/ PP/ Челик Здрав, Вакуумско Пакување Машини, Полнење, Пакување, Машини за Пакување Машина, итн 110 V/220 V DZ-280/2 SE Преносни апарати за Домаќинство Вакуум Пластична Кеса Sealer Пакување Машина сува или влажна Средина Достапни Запечатување Машина, Рачни електромагнетна индукција топлина запечатување машина, преносни индукција sealer, пластична кеса sealer машина, апарати за вакуум sealer, вакуум sealer машина, храна вакуум sealer, sinbo вакуум sealer, вакуумско пакување машина, индукција запечатување машина, батерија напојува здрав алатка, триење заварување алатка, преносни здрав алатка, sealless здрав алатка, преносни запечатување машина, рачни запечатување машина, мини запечатување машина, индукција sealer машина, на Големо, ниска цена, кина, фабрика, на производителот, Запечатување Машина. Заради нашата одлична производство способности, ние се освои довербата на безброј купувачи низ Германија, велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Русија, сад, Канада, Нов Зеланд, Австралија, Турција, Саудиска Арабија, ОАЕ, Бразил, Јапонија и на многу други места низ светот.

Детали

боја:
220V, 110V
Број На Модел На:
280SE
Тип:
Рачни
Запечатување Должина:
28cm
Извор На Енергија:
Електричен
Бренд Име:
GOLDSTPK
Со Вакуум Торба:
Yes
сертификација:
no
Модел:
SINBO DZ-280/2SE
Име:
Домаќинство Вакуумско пакување машина
печат ширина:
40-280mm
Напојување:
AC220 50Hz
Топлина-запечатување време:
0-9seconds
Управувано од лице тип:
Електричен
Пакување тип:
Торбичка или sachet
Алатка тежина:
2.5 kg
Големина:
360*150*80mm
Свеж

Избор на клиенти