.

.

New
електрични нов модел 6 КОМПЈУТЕРИ крофни машина за правење/doughnut на одлуки

електрични нов модел 6 КОМПЈУТЕРИ крофни машина за правење/doughnut на одлуки

DEN 5654.40

Стока
Достапно.


електрични нов модел 6 КОМПЈУТЕРИ крофни машина за правење/doughnut на одлуки
Бидејќи фабриката има голем број на нарачки, треба 8-12days за подготовка на машина. Ако сте ум и побрзајте, ве молиме да не цел.
Технички параметри за крофна машина за правење
Модел
UDTT-4
Напон
220 V 50 Hz/110 V 50 Hz
Крофна дијаметар
75*25*28mm
Димензии
380*350*280mm
Моќност
1.5 kw
Материјал
201 од не ' рѓосувачки челик
Нето тежина
10kg
Бруто тежина
12kg
Пакување големина
450*370*320mm

Детали

Напон (V):
110V, 220V
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Заменлив Плочи:
Крофна Производител
сертификација:
CE
Класификација:
Doughnut На Одлуки
Број На Модел На:
UDTT-4
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Моќност (W):
1.5 kw
Напон:
220V 50Hz/110V 50Hz
Крофна дијаметар:
75*25*28mm
Димензии:
380*350*280mm
моќност:
1.5 kw
Материјал:
201 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Нето тежина:
10KG
Бруто тежина:
12kg
Пакување големина:
450*370*320mm
Име на производ:
крофна машина за правење
Свеж

Избор на клиенти