.

.

New
1PC 12hole Електрични триаголник вафли создателот Бургер создателот Тост леб сендвич вафли производител

1PC 12hole Електрични триаголник вафли создателот Бургер создателот Тост леб сендвич вафли производител

DEN 7008.96

Стока
Достапно.


1 PC 12hole Електрични триаголник вафли создателот Бургер создателот Тост
леб сендвич вафли создателот Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
СЛИКА ПОКАЖЕ :
Опис : Електрични триаголник вафли создателот/ Бургер создателот/ Тост леб/ сендвич вафли создателот Параметри
Модел : FY-113 D
Производ големина : 445 * 350 * 200
NW : 8 KG
Моќност : од 2,5 KW
Напон : 220 V
Пакување големина : 445 * 330 * 200 MM
Опсегот
Погоден за бар, трговски центри, сладолед продавници, чај продавници, храна и други комерцијални простори.
Тоа е идеално опрема за производство на ужинка храна. Мала инвестиција, големи се врати.
Прашања кои имаат потреба од внимание :
Површината на машината масло nonstick обложување, може да не користете остри објекти за да scrape.

Детали

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FY-113D
Заменлив Плочи:
Cookie Создателот,Торта Производител
сертификација:
CE
Функција:
Не-Стап Површината За Готвење
Заменлив Плочи:
црвен грав торта Производител
Моќност (W):
Од 2,5 KW
Број На Производ:
G342
Производ големина:
445*350*200MM
Број на Дупки:
12
Бруто тежина:
8kg
Производ модел:
FY-113D
моќност:
Од 2,5 KW
Напон:
220V
Пакување големина:
445*330*200MM
Свеж

Избор на клиенти