.

.

New
Poffertjes Машина Нерѓосувачки Челик Мали Палачинка Машина со лепи Poffertjes Скара Вафли Создателот 25 компјутери Габи,

Poffertjes Машина Нерѓосувачки Челик Мали Палачинка Машина со лепи Poffertjes Скара Вафли Создателот 25 компјутери Габи,

DEN 6120.00

Стока
Достапно.

Покрај тоа, ние ќе ви даде попуст доколку сте место голема цел. Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Овој производ може да се широко се користат во организацијата, училиште, ресторан, кафетерија обработка оддели и одделни ресторани, изработка на смешни и вкусно poffertjes вафли палачинка.
Превозот : Превозот Од UPS-от DHL ТНТ Fedex или ЕМС начини на Плаќање : 1. 7kg Нерѓосувачки челик тело Карактеристики Мали палачинка poffertjes скара дизајн, 25 компјутери мали вафли габи во една лента.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок mark up, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ви благодарам многу : )
. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Постојат многу различни методи за плаќање на располагање на Aliexpress. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро.

Детали

Напон (V):
110V, 220-240V
Моќност (W):
800-1000W
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Торта Производител
Број На Модел На:
NP-542
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Кул Допир Надворешноста,Изградена-Во Кабелот Заврши,Не-Стап Површината За Готвење
Класификација:
Вафли На Одлуки
Свеж

Избор на клиенти