.

.

New
4 парчиња Електрични Кореја Риба Вафли Создателот Торта Создателот Снек Опрема за Печење Машина Риба Taiyaki Вафли производител

4 парчиња Електрични Кореја Риба Вафли Создателот Торта Создателот Снек Опрема за Печење Машина Риба Taiyaki Вафли производител

DEN 7199.04

Стока
Достапно.


5 Издржлив и лесен работеше
6.Со висок коефициент на топлинска спроводливост
Одржување за 4pcs Електрични Кореја Риба Вафли Создателот Торта Создателот Електротермичка Снек Опрема за Печење Машина Риба Taiyaki Вафли производител
1 Никогаш не се чисти сендвич создателот машина /вафли создателот, додека е уште топло. На печење калапи се изработени од високо квалитетен алуминиум со висока термичка спроводливост.Не-стап слој
7.Одговараат на се пече храна во семејството партија
3.5 KW
големина : 410*310*250mm
CE сертификат
Комерцијалните сендвич создателот машина/Вафли Toaster е дизајниран за печење вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи.
1 Нерѓосувачки челик во нагласи граница
2 мувла е да се направи на алуминиум
3 Тоа добив многу добра спроводливост,термичка спроводливост, заштеда на енергија
4 Лесно да се работи прекрасен дизајн вафли создателот со стап
5 високо проводници фрлија алуминиумски плочи топлина се шири рамномерно
6 отстранлив капе-лента околу дното плоча ќе се соберат секое тесто вишокот на
тоа што го прави лесно да се чисти
7 Напон може да се прилагоди според вашето барање
Карактеристика на 4pcs Електрични Кореја Риба Вафли Создателот Торта Создателот Електротермичка Снек Опрема за Печење Машина Риба Taiyaki Вафли производител
1.Печење вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи
4.

Детали

Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE,RoHS
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
FY-112B
Моќност (W):
1500W
is_customized:
Yes
Моќност (W):
1500W
Напон (V):
220v
Свеж

Избор на клиенти