.

.

New
Електрични Комерцијални Двојно пекарски тенка вафли железо производител за продажба

Електрични Комерцијални Двојно пекарски тенка вафли железо производител за продажба

DEN 14832.00

Стока
Достапно.

дното на машината ние : на дното на машината е заедно, за да се спречи појавата на дисторзии на телото во транспортниот процес се подели тип допир заварување, лемење заеднички лесно да падне, лесно е да се дисторзии во транспортниот процес 3. Нашите производи се редовно ажурирани, ние се задржи развојот на најновите стил производи.
тенка вафли железо Опис на Производот Модел : NP-576
Моќност : 3.нога луксузни нога пластични нога 6.жица греење дел е одвоен , над температурата може да не го достигна дното на машината ,може да се заштити електронски компоненти во внатрешноста на телото поефикасно, да го направиме машина животот повеќе подолго, исто така, побезбедно за операторот Греење дел е заедно,температурата внатре е многу високо, имаат влијание на животот на електронски компоненти, исто така, има ризик да се операторот 2. Имаме најголем избор на производи во угостителските опрема индустрија.завртка трајни по висока температура, на завртката е лесно да падне 4.На печење калапи се изработени од високо квалитетен алуминиум со висока термичка спроводливост. Ние ги користиме најдобрите материјали и додатоци да се направи добар квалитет на производите. Ние сме активни и ентузијастички тим, одржување да се обезбеди exellent услуга.Лемење зглобовите мазна видливи траги ,не може да биде многу добро 5.пакување Бисер памук калапи, Штитат подобро и посилно Пена калапи, Лесно да се оштети, полн со мали меурчиња
она што е карактеристика на нашиот вафли создателот ?
1.

Детали

боја:
Бела
Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE,RoHS
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
NP-576
Моќност (W):
3000W
Свеж

Избор на клиенти