.

.

New
Комерцијални Електрични двојно бејкер пеперутка во облик на вафли производител

Комерцијални Електрични двојно бејкер пеперутка во облик на вафли производител

DEN 14784.00

Стока
Достапно.

Комерцијалните Вафли Toaster е дизајниран за печење вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи
4.нога луксузни нога пластични нога 6.жица греење дел е одвоен , над температурата може да не го достигна дното на машината ,може да се заштити електронски компоненти во внатрешноста на телото поефикасно, да го направиме машина животот повеќе подолго, исто така, побезбедно за операторот Греење дел е заедно,температурата внатре е многу високо, имаат влијание на животот на електронски компоненти, исто така, има ризик да се операторот 2. Нашите производи се редовно ажурирани, ние се задржи развојот на најновите стил производи.На печење калапи се изработени од високо квалитетен алуминиум со висока термичка спроводливост.0 KW
Volts : 220/110 V 50 Hz
Димензии : 600*400*290mm
Пакување големина : 660*460*310mm
Материјал : не ' рѓосувачки челик (#201)
N/W : 20 кг
G/W : 24 Kg
две глави , може да се готви различни во облик на вафли во исто време Материјал од не ' рѓосувачки челик : #201 Working temperature180-220
Мувла алуминиум + Не-стап слој= Не е лесно да се блистер+трајни = Добар quailty
Нашите производи се споредат со другите Објект Нашата Другите 1.Нашиот бренд предности
Електрични двојно бејкер пеперутка во облик на комерцијални вафли создателот Ние обезбеди комерцијална вафли создателот со најконкурентна цена.Оваа комерцијални вафли создателот се опремени со фрлија алуминиум
2.

Детали

Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
NP-574
Моќност (W):
3000W
Моќност (W):
3000W
Напон (V):
220v
Свеж

Избор на клиенти