.

.

New
професионални Мала продавница употреба вафли создателот delimanjoo торта машина орев вафли торта машина за правење

професионални Мала продавница употреба вафли создателот delimanjoo торта машина орев вафли торта машина за правење

DEN 10320.00

Стока
Достапно.

Услуга : брз одговор на клиенти, на ваше барање може да се реши за прв пат. клиент : Нашите клиенти низ целиот свет, како Америка, Австралија, велика
Арапски емирати, Индонезија, Сингапур, Кувајт, велика Британија, и Франција, Јужна Африка, како и од други земји. цена : ние сме производител, може да се даде на цена која победи вашиот конкурент
3.Плаќање : T/T) или Western Union
2. квалитет : ние имаме повеќе од 10 години на производство искуство ,перформансите на машината е многу стабилна и поправка стапка е многу ниска
Ние може ефективно контрола на квалитет на производи во процес на производство
4.
За нас :
1. искуство : 9 години на извоз искуство, исто така, обезбеди голем број на производ на многу трговски друштва и дилери
2.превоз : DHL, UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS ,Воздушниот товарен и превозот
3. MOQ : 1 сет
4.5 KW Пакување големина 340x420x240mm Volts 220 V 50 HZ Материјал од не ' рѓосувачки челик #201 N/w 12kg Работна температура 180-220 На орев торта машина за правење е дизајниран за печење вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи За печење калапи се изработени од високо квалитетен алуминиум со висока термичка спроводливост
Нашата машина споредба со другите
Фабрика Цена орев форма вафли создателот Орев Торта Скара, Орев јасни машина, орев вафли печење машина
Нашите Услуги
каков вид на придобивките што може да се обезбеди за вас
1. стил : различни е завршена,Стотици избор,посебно големина може да becustomize.

Детали

Напон (V):
110V, 220-240V
Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Број На Модел На:
NP-691
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
Бренд Име:
FUqi
Класификација:
Вафли На Одлуки
Заменлив Плочи:
Сендвич Плочи
Моќност (W):
1500W
Свеж

Избор на клиенти