.

.

New
апаратче за слушање програмер кабел Програмирање Колекции За FEIE Дигитални Програмабилни апаратче за Слушање Бесплатен Превозот

апаратче за слушање програмер кабел Програмирање Колекции За FEIE Дигитални Програмабилни апаратче за Слушање Бесплатен Превозот

DEN 2075.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.


Овие програмски кабел за дигитални тип (RIC ,КИЦ ,BTE )апаратче за слушање програмабилни ,добредојде на својата цел.
КИЦ програмабилни кабел поврзете со апаратче за слушање :
BTE програмабилни кабел поврзете со апаратче за слушање :
RIC програмабилни кабел поврзете со апаратче за слушање :
Ве молиме кликнете како подолу на сликата за да се купи : КИЦ дигитални слушни помагала
Ве молиме кликнете како подолу на сликата за да се купи : RIC &BTE дигитални слушни помагала
Ако сакате да се купи USB programer ве молиме кликнете подолу на сликата се купи :

Детали

Тип На Објект:
Уво Заштита
Бренд Име:
FEIE
Големина:
Mini
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Програмирање Кабел
Тип На Производ:
Програмирање Кабел
Гаранција:
1 година
Се работи за :
КИЦ RIC ,BTE апаратче за слушање
Propertie:
Место на Потекло:
Сертификат:
Материјал:
АБС
Свеж

Избор на клиенти