.

.

New
TOFOCO Преносни USB 2.0 Easycap Видео Аудио Фаќање Картичка Адаптер VHS DC60 DVD Конвертор Композитни РКА Црна трговија на Големо

TOFOCO Преносни USB 2.0 Easycap Видео Аудио Фаќање Картичка Адаптер VHS DC60 DVD Конвертор Композитни РКА Црна трговија на Големо

DEN 420.00
DEN 442.56

Стока
Достапно.


TOFOCO Преносни USB 2.0 Easycap Видео Аудио Фаќање Картичка Адаптер VHS DC60 DVD Конвертор Композитни РКА Црна трговија на Големо
Функција :
Поддршка на Светлината, Контрастот, Боја, и Сатурација контрола.
Може да се фати аудио без звучна картичка.
Поддршка за Сите Формати : Рекорд во DVD+/-R/RW, DVD+/-VR, и DVD-Видео.
Интернет конференција/нето состанок.
Компатибилен со : Windows 98 / ME, Windows 2000, Windows XP, Windows VISTA, Windows 7,Windows 8. (32 & 64-битна)
Поддржува NTSC, PAL50, Видео формат.
Поддршка исто така, NTSC-433 (значајни ако сакате да ја играте 60 Hz игри со целосна бои).
Аудио влез : Стерео аудио (РКА).
Видео внесување : Еден РКА композитни, Еден S-Video.
ПАЛ : 720*[email protected]
NTSC : 720*[email protected]
Чип : СТВ 007 Единствен Чип
Поддржува висок квалитет на видео резолуција.
Снимајте Видео & Аудио преку USB 2.0 интерфејс.
Пакетот вклучува
1 x USB 2.0 Видео Адаптер со Аудио
1 x USB Чист Бакар Кабел
1 x Упатство

Детали

Должина:
Конектор A:
Мини USB
Надворешниот Дијаметар:
Coaxial Cables
Пол:
Машко-Машки
Бренд Име:
TOFOCO
Тип:
USB Кабли
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
007cjk70912
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
No
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Примена:
компјутер
Конектор Б:
USB
верзија:
usb 2.0
број:
USB Чист Бакар Кабел
Примена:
Мултимедијални
Тип:
Оптички Влакна Кабли
Свеж

Избор на клиенти