.

.

New
5 во 1 USB ХАБ 3 Порти USB 2.0 ХАБ за Micro USB на Мрежа LAN Ethernet RJ45 Адаптер за iMac Лаптоп Додатоци

5 во 1 USB ХАБ 3 Порти USB 2.0 ХАБ за Micro USB на Мрежа LAN Ethernet RJ45 Адаптер за iMac Лаптоп Додатоци

DEN 161.00
DEN 183.36

Стока
Достапно.


14606 Ние нудиме на Големо и Dropshipping бизнис. Контактирајте Со Нас. 5 во 1 USB ХАБ Micro USB на Мрежа LAN Ethernet RJ45 Адаптер Со 3 Портен USB 2.0 ХАБ за i Mac Лаптоп Додатоци Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Micro USB на Мрежа LAN Адаптер со 3 Портен USB 2.0 ХАБ Адаптер Switch 10 Mbps или 100 Mbps мрежа автоматски. Половина/full duplex 10/100 Mbps операција. Поддршка Full Duplex Проток Контрола (IEEE802.3 X) за Поддршка на Микро USB стандардни команди Поддршка суспендира/продолжи откривање логика. Подлежи на Микро USB интерфејс верзија Поддршка 10 Mbps и 100 Mbps N-начин авто-преговарање операција. Интегрирани Брз Етернет ЛУД, физички клип и transceiver во еден чип. Вид уред : Micro USB RJ45 Lan Ethernet Мрежен Адаптер Картичка Интерфејс Тип : Микро USB 2.0 машки да RJ45 женски Поддршка Андроид, windows XP, windows 7, 8 и Mac OS,Linux е Применливо за Android таблети, Андроид ТВ Стапови Итн Пакет се Вклучуваат : 1 x Микро USB 2.0 ХАБ


Детали

боја:
Бела
Бренд Име:
ANENG
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пристаништа:
3
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
RJ45
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
usb хаб
Пакет:
No
Приклучокот стандард:
EU
Должина:
USB 2.0 HUB
Свеж

Избор на клиенти