.

.

New
Микро usb 3.0 центри Мултифункционален USB Комбо Голема Брзина 3 usb Порти+SD/ТФ-Картичка Читателот 3.1 Тип-c За Компјутерски Додатоци USB Хаб

Микро usb 3.0 центри Мултифункционален USB Комбо Голема Брзина 3 usb Порти+SD/ТФ-Картичка Читателот 3.1 Тип-c За Компјутерски

DEN 238.00
DEN 365.28

Стока
Достапно.

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
Микро usb 3. Испорака методи :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако ги задоволи,ве молиме оставете ни пет ѕвездички позитивни повратни информации; ако не ги задоволи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде било неутрален,негативна повратна информација или отворен спор,ние ќе ги нудиме на нашите најдобри услуга до сте ги задоволи. Нашиот успех зависи од вашата satisaction,затоа,вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ви благодариме!
3. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.1 Тип-c За Компјутерски Додатоци USB Хаб
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Топла Plug & Play USB уред
3 USB Порти Комбо+Читач на картички
Поддршка на МСП,М2,SD/MMC,ТФ мемориска картичка
Возат бесплатно,поддршка на Windows XP/2000/Vista/WIN 7/8/10,Mac OS итн.

Детали

Број На Модел На:
usb хаб
Бренд Име:
iMice
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пакет:
Yes
Стандард:
USB 3.0
Пристаништа:
3
Funtion:
читач
сертификација:
CE,CCC,ROSH
Должина:
20cm / 45cm
функција 1:
тип c центар
Карактеристика 2:
usb хаб 3.1
функција 3:
usb тип c центар
карактеристика 4:
USB ХАБ 3.0
Карактеристика 5:
usb 2.0 хаб
Компатибилен:
Windows XP/2000/Vista/WIN 7/8/10,Mac OS итн.
Свеж

Избор на клиенти