.

.

New
Микро USB Хаб 3.0 Комбо 3 Порти Читач на картички High Speed USB Splitter Сите Во Еден USB 3.0 Центар или персонален КОМПЈУТЕР Компјутерски Додатоци Лаптоп

Микро USB Хаб 3.0 Комбо 3 Порти Читач на картички High Speed USB Splitter Сите Во Еден USB 3.0 Центар или персонален КОМПЈУТЕР

DEN 177.00
DEN 252.48

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Топла Plug & Play USB уред
3.0
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. 2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред 1.0 за 40cm Големина : 77*45*25мм Датумот на Трансфер го Оценувате : До 480mbps/5 Gmbps Боја : Бела Компатибилен : Windows XP/2000/Vista/WIN 7/8/10,Mac OS итн.Возат бесплатно,поддршка на Windows XP/2000/Vista/WIN 7/8/10,Mac OS итн.0 интерфејс пренос брзина до 5 Gbps.
Топла Продажба на НОВИОТ ОБЈЕКТ се ПРЕПОРАЧУВА добредојде на мојата продавница, Најдобри желби за вас да имаат добар шопинг патување! САД$ : 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.0 Комбо 3 Порти Читач на картички High Speed USB Splitter Сите Во Еден USB 3. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Детали

Бренд Име:
iMice
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пристаништа:
3
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
читач
сертификација:
CE,ROSH
Број На Модел На:
CB260304WE
Пакет:
Yes
Должина:
20cm,40cm
систем:
Windows 7,Vista,XP,98,2000,ME и Mac OS 10.2 и Linux системи
боја:
Бела
Гаранција:
2 години
Големина:
77*45*25mm
Поддршка Порти:
SD/MMC/М2/MS/MS Pro Duo
функција 1:
USB Splitter За Компјутерски Додатоци
функцијата 2:
USB хаб За PC Додатоци
Функција 3:
USB ХАБ 3.0
Функцијата 4:
Центар 3.0 USB За Лаптоп
Свеж

Избор на клиенти