.

.

New
USB Хаб Стерео DJ Надворешна Звучна Картичка вградениот Микрофон Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР

USB Хаб Стерео DJ Надворешна Звучна Картичка вградениот Микрофон Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 240.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.


USB Хаб Стерео DJ Надворешна Звучна Картичка вградениот Микрофон Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР
Функција :
USB 2.0 3-Портен Хаб со Стерео Звук Адаптер Комбо е дизајнирана посебно за лаптопи, таблети и ultrabooks и се проширува еден USB 2.0 high-speed port во три лесно.
Тоа е, исто така, високо флексибилни аудио интерфејс, кој може да се користи со било каков лаптоп или десктоп систем; Едноставно Приклучете го Звук Адаптер во вашиот USB порта, а потоа го приклучиш на вашиот слушалки со кабел во Адаптер.
Карактеристика на Стерео Звук Адаптер
3 D стерео аудио USB адаптер
Назад компатибилен со USB 1.1 /2.0 - Конектори : USB тип, stereo output (стерео излез џек, микрофон текст џек
Без надворешна сила бара
Plug & Play, без возачи потребни
Овозможува USB поврзување со вашиот постоечки 3.5 mm аудио слушалки, слушалки, звучници, или микрофон; Совршен за да се заобиколат погрешни звучна картичка, аудио приклучок, или како замена за скршени аудио USB адаптер
Пакет :
1 x USB 3 Порти ЦЕНТАР +3 D Надворешна Звучна Картичка

Детали

Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Пристаништа:
3
Стандард:
usb 2.0
Бренд Име:
TWOBRO
Funtion:
Никој
Свеж

Избор на клиенти