.

.

New
ORICO M4U3 USB 3.0 4-портен USB 3.0 ЦЕНТАР, Лаптоп Стојат ABS USB 3.0 ЦЕНТАР

ORICO M4U3 USB 3.0 4-портен USB 3.0 ЦЕНТАР, Лаптоп Стојат ABS USB 3.0 ЦЕНТАР

DEN 672.00
DEN 1032.96

Стока
Достапно.

Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail . Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 работни дена откако ќе се направи исплата за тоа .
Кабел организатор
Маска неуредна кабли.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок.
Мали димензии
Мини димензија зазема малку простор; страна USB порти се лесно да се приклучокот, дури и центар како лаптоп застане. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса .0 чиј трансфер брзина до 5 Gbps, 10 пати побрзо отколку USB2.Сите наши производи се 100% Оригинални и нови .Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро .
ORICO M4 U3 креативен центар стојат
Иновативниот дизајн
ORICO M4 U3 не е само центар, но исто така се залагаме за лап-топ компјутери, усовршување на вашиот Mac Book Air.
Мулти-безбедност за заштита на
Изградена-во текот на напон / тековни заштита држи центар и USB уреди се безбедни. Ние прифаќаме сите методите на плаќање што се наведени од страна на Aliexpress.
Повеќе поддржани уреди
Работа со паметни телефони, U-дискови, хард дискови, картичка читатели и други дигитални уреди, со многу повеќе погодности.
Ултра убава
Одлична текстура совршено одговара на вашиот Mac Book на десктоп.

Детали

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Должина:
100cm
Стандард:
USB 3.0
Пристаништа:
4
Приклучокот стандард:
EU
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Бренд Име:
Orico
сертификација:
CE/FCC/ROHS
Број На Модел На:
ORICO M4U3-SV
Funtion:
Никој
Излез:
4 SuperSpeed USB3.0 Порти
На текст:
USB3.0 Тип-А
кабел за податоци:
3.3 Ft / 1M USB3.0 Кабелот
Возачот:
Возачот Не Е Потребно
Поддржан систем:
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac и Linux оперативен СИСТЕМ
Материјал:
ABS
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти