.

.

New
4 Порти USB 3.0 ЦЕНТАР Алуминиум со Голема Брзина За Macbook Pro Mac КОМПЈУТЕР Лаптоп 5Gbps

4 Порти USB 3.0 ЦЕНТАР Алуминиум со Голема Брзина За Macbook Pro Mac КОМПЈУТЕР Лаптоп 5Gbps

DEN 372.00
DEN 423.36

Стока
Достапно.

Тоа може да го спаси време на пренос на датотеки со брзо трансфер на податоци го оценувате (на трансфер на податоци го оценувате : до 5 Gbps, многу побрз од USB 2. Вграден-во пренапонска заштита чува вашите уреди и податоци се безбедни. И обидете се да користите USB 2. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Спецификација :
Боја : Сребрена
Големина : 9. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Пакетот Вклучува :
1 x USB 3. И тоа ги поддржува топла менуваат. Ние не обезбеди било обичај ризик, ако е тоа лесно да се предизвика било cuse и обичај проблем во вашата земја, ние ви препорачуваме да изберете и други превозот методи, исто како Кина Пост Воздух.

Детали

Интерфејс Тип:
usb 2.0
Бренд Име:
Judixy
Пристаништа:
4
Стандард:
usb 1.1
Пакет:
No
Funtion:
Никој
Број На Модел На:
MY059-A
Пристаништа:
2-4
Свеж

Избор на клиенти