.

.

New
Etmakit Топла Продажба на 3 Порти USB 2.0 Хаб Мини Ротирате Splitter Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп висок Квалитет

Etmakit Топла Продажба на 3 Порти USB 2.0 Хаб Мини Ротирате Splitter Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп висок Квалитет

DEN 147.84

Стока
Достапно.

Карактеристики на производот 3 USB 2.0 Порти Мини Адаптер Центар. Сосема нов и висок квалитет на гаранција. Целосно компатибилен со USB 2.0 спецификацијата. USB 2.0 интерфејс, поддршка на висок трансфер на податоци стапка. USB A машки конектор може да се ротира за 180 степени, лесно состанок корисници " USB ориентација агол барања.
Спецификација
Вид уред : 3 порти USB Хаб
Интерфејс Тип : USB 2.0
Димензија : 55*19*30мм
Боја : Бела,Црна
Пакетот Вклучува 1 x 3 USB 2.0 Порти Адаптер Центар.

Детали

Бренд Име:
Etmakit
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пристаништа:
3
Пакет:
No
Стандард:
usb 2.0
Funtion:
Никој
сертификација:
usb хаб
Број На Модел На:
DN0586-01
Конектор А:
USB Стандард Type Машки
Функција:
Црна 3 USB 2.0 Порти Мини Ротирате Splitter Адаптер Центар
Конектор Б:
USB Стандарден Тип Женски
Предмет Тип:
Центар/Кутија Splitter
Свеж

Избор на клиенти