.

.

New
OTG телефон USB 2.0 флеш меморија 4gb 8gb 16gb 32gb usb флеш драјвови боја метал пенкало диск, memory stick usb pendrive 16gb пенкало диск

OTG телефон USB 2.0 флеш меморија 4gb 8gb 16gb 32gb usb флеш драјвови боја метал пенкало диск, memory stick usb pendrive 16gb

DEN 196.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Ако не постои исклучок, ние ќе ве известувам со оставање на порака. Ние ќе ви помогнеме да побара надомест на штета за вас. Превозот нормално трае од 15 до 26 дена.Капацитет : 4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB.
3 Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда.
1 Превозот адреса : Ние ќе брод според стандардната адреса ќе даде и ве молиме бидете сигурни дека адресата е точно.
Производи Екранот
. Напишете заштита префрлате
6. Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид, ќе има дополнителни превозот цена, доколку адресата е оддалечен еден.
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации. Цврста Состојба Складирање, Шок доказ и електромагнетни доказ. Ако не е прекината, предизвикани од страна на пратката, ве молиме да ги фотографија и побара курир да се регистрирате.
Вашиот коментар е многу важна за нас. Тоа ќе подобро прво да копирате датотеки на компјутер да работи и потоа копирајте назад кон USB флеш по операцијата.
Случај направени од челик кој ги заштитите вашите податоци во внатрешноста. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт, Ние сме секогаш да ви послужи. Сите ваши прашања ќе бидат одговорени во 1 часа. Во исто време се обезбеди најдобра услуга за сите.8 GB
8 GB = приближно 7.Целосна исплата мора да се плати во рок од 15 дена по поставување на својата цел.(Празници може да биде одложен.
4 ве Молиме не го форматирате USB често за тоа може да ја оштети USB флеш. Брзо брзина во пишување/читање на трансфер
8.
6 Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Детали

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB
боја:
Црна, Црвена, Сива, Сина, Виолетова, Злато
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
производ тежина:
12g
Енкрипција:
No
Број На Модел На:
B07
Стил:
правоаголник
Бренд Име:
Bernal
Времето на пазарот:
До 2015
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
Флеш Диск
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти