.

.

New
PenDrive USB Флеш Диск 64GB 32G 16G 8G 4G Флеш Диск Фудбал, Кошарка, Рагби Модел Пенкало Диск, USB 2.0 Флеш Картичка Бесплатен

PenDrive USB Флеш Диск 64GB 32G 16G 8G 4G Флеш Диск Фудбал, Кошарка, Рагби Модел Пенкало Диск, USB 2.0 Флеш Картичка Бесплатен

DEN 286.00
DEN 286.08

Стока
Достапно.

Ако се земе голема количина,ве молиме да ни кажете комерцијална вредност,ние ќе ви помогнат да напишете
вредност како што се бара за да се избегне данок во вашата земја, но, се надевам дека ќе може да се разбере дека Ние
не сме одговорни за било обичај или увоз доход. Сите предмети има 3 години гаранција. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни conidtions како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација.
Совети Флеш меморија продавачите се користи децимална аритметички : 1 MB = 1000 KB, 1 G = 1000 MB пресметува Оперативен систем користејќи бинарна аритметика : 1 MB = 1024 KB,1 GB = 1024 MB ; Па така постојат некои разлики помеѓу прикажување капацитет и номиналниот капацитет на флеш меморија производи. Ако објектот е неисправен употреба од страна на техничка причина,може да се испрати назад до нас за Нова. 2 GB е околу 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,Paypal. 128 G1 B е за 120 GB . 128 MB е за 120 MB .
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. 8 GB изнесува околу 7. 64 GB е за 58 GB . 16 GB е околу 14,8% GB . Ви благодариме!
Ако има било какви проблеми или прашања во врска ќе ги нарачате, ве молиме контактирајте usby е-мејл или trademanager,Ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2.

Детали

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Бренд Име:
Temtacin
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Мај-13
производ тежина:
15g
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
Животно,Lanyard
Број На Модел На:
s-серија
Материјал:
Силикони
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Свеж

Избор на клиенти