.

.

New
Клиентите на ЛОГОТО Дрвени USB + кутија USB Флеш Диск pendrive 4GB 8GB 16G 32GB 64GB USB 2.0 Memory stick фотографија свадба подарок

Клиентите на ЛОГОТО Дрвени USB + кутија USB Флеш Диск pendrive 4GB 8GB 16G 32GB 64GB USB 2.0 Memory stick фотографија свадба

DEN 167.00
DEN 216.00

Стока
Достапно.


Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.5 V
Складирање Живот : Повеќе од 10 години
Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати
Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9. Повратни информации 1.
Топло напомена : Бидејќи сега многу од измама ,
Сеуште не на пазарот 128 GB 256 GB 512 GB
Многу набавувачи се да го користите : 4 GB 8 GB се Зголеми за 128 GB 256 GB 512 GB
Имаме тест софтвер, ве молиме, преземете : H2testw
Ако сте во мојата продавница за да го купи, ќе добие вистински капацитет :
Производ discription :
Капацитет на складирање : 128 MB/4 GB/8 GB/16 GB/32 GB/64 GB
Интерфејс : USB 2. Ние сме committ на задоволство на нашите клиенти и се стремиме да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите.
Пакет :
1*USB Флеш Диск+1*Заштита Торба
Бесплатно користење на ЛОГОТО кога цел повеќе од 50 ПАРЧИЊА
Вистинска слика за ЛОГОТО на примерокот
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите превозот цена која вклучува ние превозот надвор и ќе испраќа назад е на товар на купувачот.4 или над
USB конекција : поддршка Топла plug & Play. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.0
Средина Температура : -40 C - +70 C
Температура на чување : -50 C - +80 C
USB Услуга Напон : 4.
3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни ОБЕЗБЕДИ следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе издаде наплата целосната понуда износ со исклучок на превозот цена по приемот на производот.

Детали

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128M
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
производ тежина:
20g
Бренд Име:
OSMR
Стил:
Ѓердан,Правоаголник,Стап,Lanyard
Број На Модел На:
NB451
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Дрвени
Тип На Производ:
Креативни, Шифрирана
Свеж

Избор на клиенти