.

.

New
Најпродавани Вистински Пивско Шише Настроената Pendrive 512GB Флеш Диск 16gb 32gb 64gb USB Memory Stick Диск На Клучните Пенкало Диск 1TB 2TB

Најпродавани Вистински Пивско Шише Настроената Pendrive 512GB Флеш Диск 16gb 32gb 64gb USB Memory Stick Диск На Клучните Пенкало

DEN 261.00
DEN 280.32

Стока
Достапно.


(3)ве Молиме бидете сигурни да го користите безбедност отстрани опција кога сакате да се исклучите USB Флеш диск од вашиот компјутер. Причината за оваа разлика е начинот на кој производителите се пресмета megabyte на меморија.0 8 GB 6 MB/S 15 MB/S 15 MB/S 30 MB/S 16 GB 8 MB/S 20 MB/S 16 MB/S 35 MB/S 32 GB 9 MB/S 25 MB/S 18 MB/S 40 MB/S 64 GB 12 MB/S 40 MB/S 20 MB/S 100 MB/S 128 GB 15 MB/S 80 MB/S 25 MB/S 120 MB/S 256 GB / 110 MB/S / 150 MB/S 512 GB / 140 MB/S / 200 MB/S 1 TB / 350 MB/S / 650 MB/S на Сите погоре податоци е од професионален лабораторија за тестирање, за.93 =Windows покажа капацитет. Ако сакате да се реши овој проблем, ве молиме следете ги инструкциите подолу за повторно да доделите USB Флеш диск почетна.Зошто е дека USB флеш диск вистински капацитет за складирање на нешто помалку од спецификација за производ?
Сите чување на производот, ќе се прикаже пониска отколку изјави капацитетот на меморијата, кога тие се гледаат на компјутер.
Најпродавани Вистински Пивско Шише Настроената Pendrive 512 GB Флеш Диск 16gb 32gb 64gb USB Memory Stick Диск На Клучните Пенкало Диск 1 TB 2 TB Карактеристики
-Капацитети : 1 GB,4 GB,8 GB,16 GB,32 GB,64 GB,128 GB,256 GB,512 GB,1 TB,2 TB
-Бренд Име : Lalakie
-Оперативни Температури : 32°F до 140°F (0°C до 60°C)
-Складирање Температури : -4°F до 185°F (-20°C до 85°C)
-Удобен : џеб големина за лесно transportability
-Едноставна : само приклучете ги во USB-порта
-Сертификација : Ro HS/WEEE/CE/FCC
-Загарантирана : 1 година гаранција со бесплатна техничка поддршка
-Индивидуализира : ОЕМ-на Логото на програмата Достапна(MOQ 100pcs)
-Модерен : достапни во повеќе бои
Компатибилен со : Windows, Mac OS и Linux Содржина 1 x USB Флеш Диск
1.
(2)ве Молиме, не користете повеќе USB уреди во исто време за да се избегне можноста од недоволна напојување.USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но не се појавуваат во Мојот Компјутер,како пристапам на флеш диск ?
Тоа може да кој друг уред беше доделен со истиот диск писмо, бидејќи се вози конфликт.

Детали

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
Pendrive 512GB Флеш Диск
Материјал:
Метал
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
Pendrive 512GB Флеш Диск
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
Pendrive 512GB Флеш Диск
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина
Свеж

Избор на клиенти