.

.

New
Топла Продажба Пивско Шише Настроената Копче Синџир Usb Флеш Диск, Memory Stick Дискови 64GB 8GB 16GB Usb /Пен / Автомобил/Флеш Диск Копче 32GB 512GB

Топла Продажба Пивско Шише Настроената Копче Синџир Usb Флеш Диск, Memory Stick Дискови 64GB 8GB 16GB Usb /Пен / Автомобил/Флеш

DEN 262.00
DEN 281.76

Стока
Достапно.

USB флеш диск е правилно признаени од страна на мојот компјутер,но не се појавуваат во Мојот Компјутер,како пристапам на флеш диск ?
Тоа може да кој друг уред беше доделен со истиот диск писмо, бидејќи се вози конфликт.
(3)Внесете diskmgmt. Причината за оваа разлика е начинот на кој производителите се пресмета megabyte на меморија.
(6)повторно доделување на диск писмо уште еден кој не е користена со друг уред. Ако вашиот компјутер уред се стартуваат автоматски е вклучена функцијата, дијалог прозорец ќе се покаже на екранот.93 =Windows покажа капацитет.
Во случај на вообичаените трансфер, брзина ќе биде ограничена со поврзани хардвер и софтвер за да стигнат до очекува брзина. (4)Десно-кликнете на USB флеш диск, а потоа одберете промени диск писмо и патеки.
(2) 100% вистински капацитет.
(4) 100% КК тестирање помина пред превозот.
Ако вашиот компјутер ќе го открие уредот, прв пат возачот инсталација процес ќе бидат прикажани во десниот агол на екранот.
(7)Кликнете на ok за да ги зачувате вашите прилагодувања.57 MB
1024 MB= 1 GB
30,517. Нашиот тест е под стандардот на наједноставен состојба и општо прифатени репер. Брзина на Пишување Брзина на Читање Speed USB 2.
Топла Продажба Пивско Шише Настроената Копче Синџир Usb Флеш Диск, Memory Stick Дискови 64 GB 8 GB 16 GB Usb /Пен / Автомобил/Флеш Диск Копче 32 GB 512 GB Карактеристики
-Капацитети : 1 GB,4 GB,8 GB,16 GB,32 GB,64 GB,128 GB,256 GB,512 GB,1 TB,2 TB
-Бренд Име : Lalakie
-Оперативни Температури : 32°F до 140°F (0°C до 60°C)
-Складирање Температури : -4°F до 185°F (-20°C до 85°C)
-Удобен : џеб големина за лесно transportability
-Едноставна : само приклучете ги во USB-порта
-Сертификација : Ro HS/WEEE/CE/FCC
-Загарантирана : 1 година гаранција со бесплатна техничка поддршка
-Индивидуализира : ОЕМ-на Логото на програмата Достапна(MOQ 100pcs)
-Модерен : достапни во повеќе бои
Компатибилен со : Windows, Mac OS и Linux Содржина 1 x USB Флеш Диск
1.

Детали

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB
Бренд Име:
Lalakie
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Времето на пазарот:
Декември 2016 година
производ тежина:
30g
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Животно,Шише/Може,Нараквица,Куршум,Автомобил Копчето Картичка,Прст,Гитара,Lanyard,Ѓердан,Пенкало,Правоаголник,Робот,Стап
Број На Модел На:
memory stick
Материјал:
Метал
Пакет:
Yes
Енкрипција:
No
Стил:
memory stick
реалниот Капацитет на:
Yes
Гаранција:
1 година
сертификација:
CE,FCC,RoHS
Објектот:
memory stick
Место на Потекло:
Шенжен,GuangDong,Кина
Свеж

Избор на клиенти