.

.

New
Топла У диск мини memoria пен се вози автомобил копчиња keychain подарок USB2.0 8G/16G/32G/64G/128G мото автомобил цртан филм usb флеш диск pendrive

Топла У диск мини memoria пен се вози автомобил копчиња keychain подарок USB2.0 8G/16G/32G/64G/128G мото автомобил цртан филм

DEN 216.00
DEN 287.52

Стока
Достапно.

Руски Купувачот Внимание Според прилагоди поштенска политика на руски,на име на примачот мора да биде целосно име и презиме.
Капацитети : 8 GB, 16 GB, 32 GB ,64 GB,128 GB. Брендирање Екран Печати | Engrave Оперативни Системи Win 98/SE/2000/XP/Vista/win7 | Linux | Mac Задржување на Податоците 10 години Согласност Ro HS/WEEE Конективност Hi-Speed USB 2.0 & 1.1 Компатибилност За Macs и Компјутери Прилагодено Боја се Достапни, може да бара минимум цел количество Време на Испорака од 3-5 дена Раш Нарачки : Достапни По Барање Моќ Без надворешна сила бара Гаранција 1 Година Гаранција Возачи Plug and Play компатибилен (Задолжително за Windows 98/95) Прочитате Брзина од 10-20 MB/втор (USB 2.0)
Напишете Брзина :
3-8 MB/втор (USB 2.0)
ние може да го прилагодите вашиот посебни логото, ако вашата цел е повеќе потоа 100pcs!!!

Детали

Капацитет:
8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Број На Модел На:
YXL-s12
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Енкрипција:
No
производ тежина:
21g
Бренд Име:
YXL
Пакет:
Yes
Тип На Производ:
Креативните
Стил:
Правоаголник,Животно,Кола За Скролување,Стап,Lanyard,Робот
Времето на пазарот:
2010
Материјал:
Силикони
Свеж

Избор на клиенти