.

.

New
УПРАВУВАЧОТ ШЕФ КОМПЛЕТ ЦЕНТАР АДАПТЕР ОДГОВАРА За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK3 ЦЕНТАР-GOLF3

УПРАВУВАЧОТ ШЕФ КОМПЛЕТ ЦЕНТАР АДАПТЕР ОДГОВАРА За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK3 ЦЕНТАР-GOLF3

DEN 101.28

Стока
Достапно.

EPMAN - УПРАВУВАЧОТ ШЕФ КОМПЛЕТ ЦЕНТАР АДАПТЕР ОДГОВАРА За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK3 ЦЕНТАР-GOLF3
Опис на производот : Ќе одговара на повеќето резервни волан тркала,многу други генерички бренд Оваа шеф комплет е посебно дизајниран за "ФОЛКСВАГЕН", материјали можете брзо и ефикасно ажурирање на вашиот љубов автомобил. 1 G M OT-48(T-17) ЗА ХОНДА O1-27 ЗА ISUZU G. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Професионалната инсталација се препорачува. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.(НЕМА да ОДГОВАРА НА ОРИГИНАЛОТ ВОЛАНОТ) Овој адаптер одговара на следниве возила : Fitment За СИТЕ "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK3 ВКЛУЧУВАЈЌИ GTI 1993-1998 За СИТЕ "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО MK3 1994-2002 Ние само го продаде стил и квалитет, Ние го продаде Orignal EPMAN Бренд. 2 G M О-1 ЗА ХОНДА HY-1 ЗА HYUNDAI ПЛОВИ ЗА G M О-2 ЗА ХОНДА HY-2 ЗА HYUNDAI R-2 ЗА MAZDA О-3 ЗА ХОНДА HY-3 ЗА HYUNDAI FO-2 НА FORD О-124 ЗА ХОНДА HY-4 ЗА HYUNDAI FIESTA НА FORD О-08 ЗА ХОНДА HY-5 ЗА HYUNDAI MONDEO ЗА FORD О-1248 ЗА ХОНДА, Г-1 ЗА DAIHATSU BZ-1 ЗА БЕНЦ О-90 ЗА ХОНДА Д-2 ЗА DAIHATSU BZ-2 ЗА БЕНЦ О-172 ЗА ХОНДА, D-3 ЗА DAIHATSU FT ЗА FIAT О-106 ЗА ХОНДА, D-4 ЗА DAIHATSU CH-1 ЗА CHEVROTLET "ФОЛКСВАГЕН" -2 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" D-7 ЗА DAIHATSU C-4005 "ФОЛКСВАГЕН" -4 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Д-19(Д-1) ЗА DAIHATSU К-5001 "ФОЛКСВАГЕН" -4А-ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Д-24(Д-5) ЗА DAIHATSU CL-1 ЗА CHRYSLER ГОЛФ-1 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" К ЗА KIA CL-1 ЗА CHRYSLER ГОЛФ-2 ЗА S "ФОЛКСВАГЕН" ЗА SSANGYONG ГОЛФ-3 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" С-515 ЗА СУБАРУ ЗА ПОЛО "ФОЛКСВАГЕН" DA-1 ЗА DAEWOO З ЗА "ФОЛКСВАГЕН" DA-2 ЗА DAEWOO JETTA ЗА "ФОЛКСВАГЕН" NEXIA ЗА DAEWOO БОРА ЗА "ФОЛКСВАГЕН" SA-1 НА SAMALA
.

Детали

Материјал:
Гума, Алуминиум
Име На Модел:
ЦЕНТАР-GOLF3
Автомобил Производител:
Фолксваген
Бренд Име:
Спортски ЦЕНТАР
Состојба:
Нови
Производителот Дел Број:
6 Гром Дупка Трки Воланот Центар Adapte
Површина:
Црна
Осветленост Дел Број:
Управувачот Центар Адаптер Шеф Комплет
детали:
модификации се потребни за објектот да се вклопи
Материјал:
алуминиум / пластика
Стил:
1 парче на JDM стил воланот центар адаптер
Стилот 1:
одговара најмногу резервни волан тркала многу други генерички бренд
Fitment:
ЗА Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK3
Воздушното Перниче се тркала управување:
Воздушното Перниче се тркала управување
Свеж

Избор на клиенти