.

.

New
MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Land Rover Range Rover 2014 година 2015 година

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Land Rover Range Rover 2014 година 2015 година

DEN 2539.20

Стока
Достапно.


Погоден автомобил модели : за Land Rover Range Rover 2014 година 2015 година
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!

Детали

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Светло Сива Гајтан, Црвена Нишка, Црвени, Сини Конец, Жолта Конец, Сината Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm
Име На Модел:
за Land Rover Range Rover 2014 година 2015 година
Свеж

Избор на клиенти