.

.

New
СТП Кожен Волан Покрие Цртан филм Симпатична Авто Воланот Опфаќа Усна Печатени Кола Воланот Покритие за Девојки и Жени

СТП Кожен Волан Покрие Цртан филм Симпатична Авто Воланот Опфаќа Усна Печатени Кола Воланот Покритие за Девојки и Жени

DEN 940.00
DEN 1105.92

Стока
Достапно.

ОБЈЕКТ - СТП Кожен Волан Покрие Цртан филм Симпатична Авто Воланот Опфаќа Усна Печатени Кола Воланот Покритие за Девојки и Жени МАТЕРИЈАЛ СТП Кожа БОЈА Црна, Бела, Црвена Роза, Виолетова ГОЛЕМИНА/ДИЈАМЕТАР 38 CM ФУНКЦИЈА : 1. Висок квалитет и Мека. 2. Бела боја во внатрешноста прстен е заштита на животната средина. 3. Мода Спорт Дизајн. Инсталација метод
1. Стави на воланот, поставен на горниот дел на врвот на воланот, држете го управувачот, постепено да го управувачот со двете раце под која било страна затегнат. 2. Кога управувачот тешко да се фиксни, ве молиме друг маж влечат надолу на соодветната локација. 3. Откако инсталацијата е завршена, на дното на управувачот треба да се постигне солидна не лизгачки состојба на десно, направи малку прилагодување по инсталацијата.

Детали

Боја Име:
Црна, Бела, Црвена Роза, Виолетова
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
KAYSHION
Име На Модел:
НЕМА.1145
Материјал Тип:
Faux Кожа
Објектот Тежина:
0.6kg
боја:
црна, розова, црвена роза, бела
Големина:
38cm
Автомобил:
автомобил додатоци
Материјал:
стп leahter
Патен:
Печатени
кожен волан маска:
Yes
симпатична воланот опфаќа:
Yes
автомобил воланот маска:
Yes
управувачот:
Yes
автомобил додатоци за девојки:
Yes
Свеж

Избор на клиенти