.

.

New
PONSNY Автомобил Воланот Опфаќа Случај за KIA Carens 2007-2011 Авто Рака-stitched Вистинска Кожа Тркало Покрива Црна

PONSNY Автомобил Воланот Опфаќа Случај за KIA Carens 2007-2011 Авто Рака-stitched Вистинска Кожа Тркало Покрива Црна

DEN 1771.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Ако тоа doesn’т ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.Објектите се кожа опфаќа, ако сакате други бои, ве молиме забелешка или да ја оставите пораката за тоа во ред, или контактирајте ја нашата служба за корисници. Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. За време на испорака, ние can’т контрола совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере на превозот метод. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
RETURE & НАПЛАТА
1. Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање.

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
PONSNY
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
13cm
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти