.

.

New
PONSNY Автомобил Управување ги Опфаќа Случај за Hyundai Verna Авто Рака-stitched Вистинска Кожа Маска

PONSNY Автомобил Управување ги Опфаќа Случај за Hyundai Verna Авто Рака-stitched Вистинска Кожа Маска

DEN 1771.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање.
RETURE & НАПЛАТА
1.

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
PONSNY
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
13cm
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Свеж

Избор на клиенти