.

.

New
Спорт мода Лето кожа автомобил воланот покрие автомобил стил Дише анти лизга волан тркала 5 боја избира најдобар квалитет

Спорт мода Лето кожа автомобил воланот покрие автомобил стил Дише анти лизга волан тркала 5 боја избира најдобар квалитет

DEN 715.00
DEN 979.20

Стока
Достапно.

ДОЛАРИ 68.30
Спорт мода Лето кожа автомобил воланот покрие автомобил стил Дише анти лизга управувач-
тркала 5 боја избира најдобар квалитет
Моден Спортски Автомобил воланот капак ,со Дијаметар од 36 см 38 см 40 см се Применува за повеќето автомобил .
+
Имаме 3 Големина : S : Дијаметар 35-36 см М : Дијаметар е 36,5 - 38 см, L : Дијаметар 39 -
40cm Сите повеќето автомобил употреба Дијаметар е 36,5 - 38 см М големина.
Продавница сопственик препорачуваме Сина и Црвена боја
-31.99

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Бренд Име:
ДЕФО
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Тежина:
600g
Специјални Функции:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Име На Модел:
JWS02
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Должина:
38cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
38cm
Име:
Лето автомобил воланот
Стил:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црно Црвено Црна, сина, Црна, портокалова Сива Беж
Големина:
Пречник од 38 см 36 см 40 см
управувачот:
Автомобил Опфаќа
автомобил-стил:
загреан воланот
рака фабрика:
автомобил-детектор
Автомобил Стил:
управувачот маска
freeshiping:
Автомобил Стил
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Свеж

Избор на клиенти