.

.

New
3D спортски волан сетови, четири годишни времиња општи воланот капак, за Ауди Мерцедес-Бенц БМВ ЏИП и другиот автомобил, седан

3D спортски волан сетови, четири годишни времиња општи воланот капак, за Ауди Мерцедес-Бенц БМВ ЏИП и другиот автомобил, седан

DEN 787.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


3 D спортски волан сетови, четири годишни времиња општи воланот капак, за Ауди Мерцедес-Бенц БМВ ЏИП и другиот автомобил, седан конфигурација

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
rongfeng04
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.45kg
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
Специјални Функции:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Faux Кожа
Објектот Должина:
38cm
Свеж

Избор на клиенти