.

.

New
Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше) Фокус 3 Focus RS 2008-2011

Црна Кожа за на Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше) Фокус 3 Focus RS 2008-2011

DEN 1101.00
DEN 1295.52

Стока
Достапно.


Применливи Автомобил тип : за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше) / Фокусот 3 / Focus RS 2008-2011 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Забелешка 2 : Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот ! Забелешка 3 : Доколку е потребно другите стилови, ве молиме контактирајте со нас во времето! Ние ќе се прилагодите на производи кои ви се потребни за вас!

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Висина:
6inch
Специјални Функции:
четири сезони општи
Материјал Тип:
Микро Влакна Leathe
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
за Форд Фокус 2 Права 2005-2011(3-Зборуваше) Фокус 3 Focus RS 2008-2011
Објектот Должина:
21inch
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
38inch
Објектот Ширина:
15inch
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Свеж

Избор на клиенти