.

.

New
MEWANT Црвена Кожа Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013- C-MAX 2011-2014

MEWANT Црвена Кожа Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013- C-MAX 2011-2014

DEN 2203.20

Стока
Достапно.


Погоден автомобил модели : за Форд Фокус 3 2012-2014 / KUGA Избега 2013-2016 / C-MAX 2011-2014
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) + Велур
Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да одговара!)
Забелешка 3 : Овој производ е погоден за Форд Фокус 3 KUGA 2012 2013 оригиналниот автомобил управување
воланот е гума воланот! ако вашиот автомобил управувачот со кожа, кога ќе го купите
овој производ можете да забелешка е "со кожен волан"!

Детали

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.32kg
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
21cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Бренд Име:
Mewant
Објектот Дијаметар:
38cm
Име На Модел:
за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013-2016
Материјал Тип:
Кожа,Велур
Свеж

Избор на клиенти