.

.

New
евтини цена добар квалитет Автомобил не се лизга Мат Додатоци Мат Против пролизгување Леплива Душеци Мултифункционален мобилен телефон носителот Против пролизгу

евтини цена добар квалитет Автомобил не се лизга Мат Додатоци Мат Против пролизгување Леплива Душеци Мултифункционален мобилен

DEN 222.00
DEN 236.64

Стока
Достапно.

ДОЛАРИ 68.30
Евтини цена добар квалитет Автомобил не се лизга Мат Додатоци Мат Против пролизгување Леплива
Матс Мултифункционален мобилен телефон носителот Против пролизгување бесплатен превозот
Име : Мултифункционален мобилен телефон носителот
Материјал : СТП(ПВЦ)
Големина : 155*100*20mm
Боја : Црна
Влажни : за 100g
Пакет : Блистер картичка
-31.99

Детали

Бренд Име:
ДЕФО
Боја Име:
Црна
Материјал:
ПВЦ
Име:
автомобил не се лизга мат
Материјал:
ПВЦ
Големина:
155*100*20mm
боја:
Црна
Влажни:
120g
Додатоци:
Додатоци Мат Против пролизгување
Свеж

Избор на клиенти