.

.

New
LED Уличните Светилки 20w 30w 50w 80w 100w 120w 150w 200w Патот Градина Парк светла 85-265VAC Streetlight Отворено осветлување

LED Уличните Светилки 20w 30w 50w 80w 100w 120w 150w 200w Патот Градина Парк светла 85-265VAC Streetlight Отворено осветлување

DEN 1510.00
DEN 1776.00

Стока
Достапно.

IP65 : водоотпорен, Погоден за надворешна апликација.Вграден напојување(Моќ во внатрешноста светилка домување),3 години гаранција. Овој објект е СИТЕ НОВИ и во фабричките кутија и пакување, сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. * Ако не се согласувам со по предмети, ве молиме не поставувајте наредби. Време На Испорака :
Гаранција и се враќа политика
Ние сме секогаш примена на себе да се подобри нашата услуга за сите на нашите ценети клиенти. 90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка, без да мора да се испрати нешто назад.
производ фото
Плаќања
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Царина/Должност
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
LED уличното осветлување AC85-265 V Светлосен параметар
Влезен напон : AC90-260 V
LED Чип : Bridgelux
Моќност : 20w 30w 50w 80w 100w 120w 150w 200w
температура на бојата : Топло бела(3000-3500k) Природата белата(4000-4500 K),ладно бела(5700-6300k),Ако ви треба уште една боја,ве Молиме контактирајте со нас. Испорака
1. 100% Гарантирањето bridgelux led чип, ПРЕДВОДЕНА Ефикасност : 100-110 LM/W,ПРЕДВОДЕНА : КОЧАН LED. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Во меѓувреме ве молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
20w, 30w, 50W, 100w, 80w, 120w, 150w, 200w
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Стил:
Модерна
Бренд Име:
MUCHTING
Гаранција:
2 години
сертификација:
CE,RoHS
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
1009
Карактеристики:
led уличното осветлување
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Напон:
85-265V
Употреба:
Индустриски
Свеж

Избор на клиенти