.

.

New
(2 ПАРЧИЊА/Многу) Гаранција 3 Години Соларни Индустриски Градинарски Поплава Lighgting 50W 24V 12V LED Улична Светилка Патот Двор Светла

(2 ПАРЧИЊА/Многу) Гаранција 3 Години Соларни Индустриски Градинарски Поплава Lighgting 50W 24V 12V LED Улична Светилка Патот

DEN 4800.00

Стока
Достапно.

LED Уличните Светилки Спецификација : 50 W ПРЕДВОДЕНА од уличното осветлување Чип Бренд : Epistar Моќност : 50 W LED Количина : 1pcs
Прозрачна Флукс : 4500 LM Боја : Бела,Топло Бела,Природни Бела Влезен Напон : DC12 V,24 V Оперативни Температура : -30 ~ 60 °C животниот век : 50000 H Сертификат : CE, и Ro HS Гаранција : 3 Години

Детали

Емитуваат Боја:
Бела, Природни бела, Топло бела
Wattage:
50W Grey, 50W Black
Тип На Објект:
Уличните Светилки
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Карактеристики:
заштеда на енергија
Број На Модел На:
PIN-SRT
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
празник
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Гаранција:
3 Години
заштеда на енергија:
90%
CRI:
80Ra
Фактор на моќност:
0.95
Маска Материјал:
Стакло
Led Извор:
КОЧАН
Лумен:
100-110lm/W
Чип Димензија:
45mil
Домување Боја:
сива или црна
Животен век:
50000H
Име на производ:
led улична светилка
Свеж

Избор на клиенти