.

.

New
3/4/5/6mm Awl Дрво се Справи со Кожа Занает Rhombus Кожа Крои Шиење Reaming Домаќинство Leathercraft DIY Алатки FP8

3/4/5/6mm Awl Дрво се Справи со Кожа Занает Rhombus Кожа Крои Шиење Reaming Домаќинство Leathercraft DIY Алатки FP8

DEN 168.00
DEN 183.36

Стока
Достапно.

(GMT+8) од понеделник до сабота . Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне.
На awl материјал е увезени челик. Но треба плати дополнителни превозот надомест.
1 x Rhombus Awl
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. да 18 : 00часот. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. севкупниот квалитет е остар. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Детали

Бренд Име:
Stookits
Свеж

Избор на клиенти