.

.

New
Кајгана Змеј Топката Ранец За Тинејџери Децата Училишни Торби Супер Saiyan Вегета Син Gokou Училишниот Ранец Деца Подарок Книга Торба

Кајгана Змеј Топката Ранец За Тинејџери Децата Училишни Торби Супер Saiyan Вегета Син Gokou Училишниот Ранец Деца Подарок Книга

DEN 826.00
DEN 1377.12

Стока
Достапно.


Кајгана Змеј Топката Ранец За Тинејџери Децата Училишни Торби Супер Saiyan Вегета Син Gokou Училишниот Ранец Деца Подарок Книга Торба
ГОЛЕМИНА : 42 CM * 29 CM * 16 CM
Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Најлон
Внатре : Внатрешни Работи Оддел , Мобилен Телефон Џеб , Компјутер Interlayer
Функција : Училишниот Ранец За Тинејџерите , Лаптоп , Патна Торба , Спортска Торба , Децата Училишни Торби , Секојдневно Ранец За Деца , Bookbag , Облека Носителот
Специјалност : Eerphone Дупка За Одење Со Музика , Два Слоја За Поголем Капацитет

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Материјал Состав:
Ployester
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
16cm
Бренд Име:
COOLOST
Објектот Висина:
42cm
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
16110702
Објектот Должина:
29cm
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Тежина:
0.5kg
боја:
Црна
Супер Saiyan:
вегета
Знаци:
Син Gokou
Свеж

Избор на клиенти