.

.

New
NOHOO Водоотпорен Симпатична Мачки Животни Бебе Ранец Деца Деца на Училиште Кеси за Девојки Децата Училишни Торби Детска Градинка Торба

NOHOO Водоотпорен Симпатична Мачки Животни Бебе Ранец Деца Деца на Училиште Кеси за Девојки Децата Училишни Торби Детска Градинка

DEN 1097.76

Стока
Достапно.

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Ако не се задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или не
детална оценка .Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.
Барање : 1.
Изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе биде
покаже подолу секој предмети ). Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.Ние се извинуваме што P. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе им даде
ви $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или
тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да
соберат вашите предмети. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да се
доставени.
Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и
испратени до вас.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Seaebuy , можете да се вратите или размена
вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
19cm
Тип:
РАНЕЦ
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
NH041
Објектот Висина:
21cm
Објектот Ширина:
8cm
Главен Материјал:
neoprene
Пол:
Девојки
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
NOHOO
Материјал Состав:
neoprene
Пол:
Унисекс
Шема:
3D Мачка Шема Ранец
Свеж

Избор на клиенти