.

.

New
Дете на Училиште Торба Mochila за деца Тркала ранец за училиште дете возен Училиште Кеси за Момчиња Студентите Ранец за момчиња

Дете на Училиште Торба Mochila за деца Тркала ранец за училиште дете возен Училиште Кеси за Момчиња Студентите Ранец за момчиња

DEN 1562.00
DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
37cm
Објектот Должина:
33cm
Објектот Тежина:
0.8kg
Материјал Состав:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тркала Торба
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
ZIRANYU
Свеж

Избор на клиенти