.

.

New
Кадифен Диносаурус Ранец За 1-3 Години Децата Ранец Градинка Животинско Училиште Торба Деца Кадифен Играчки Кеси Момчиња Кеси

Кадифен Диносаурус Ранец За 1-3 Години Децата Ранец Градинка Животинско Училиште Торба Деца Кадифен Играчки Кеси Момчиња Кеси

DEN 336.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
ЧАРЛИ РОБЕРТ
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Cashmere
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Сомот
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
BP1215
Надворешноста:
Никој
Стил:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти