.

.

New
Цртан Филм Деца Училишниот Ранец За Дете Училиште Кеси За Градинка Девојки Бебе Студент Момчиња Карактер Симпатична Децата Ранци

Цртан Филм Деца Училишниот Ранец За Дете Училиште Кеси За Градинка Девојки Бебе Студент Момчиња Карактер Симпатична Децата Ранци

DEN 470.00
DEN 940.80

Стока
Достапно.

Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение,ви благодариме.
Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и Банкарски трансфер итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress која е безбедна и за купувачот и продавачот. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Главен Материјал:
Платно
Бренд Име:
RUIPAI
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Должина:
25cm
Број На Модел На:
MM1189
Објектот Висина:
32cm
Пол:
Момчиња
Објектот Тежина:
0.5kg
Шаблон Тип:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти