.

.

New
2018 Бебе Деца Симпатична Ранец Диносаурус Водоотпорен Училиште Торба Опционален Пакет одење торба

2018 Бебе Деца Симпатична Ранец Диносаурус Водоотпорен Училиште Торба Опционален Пакет одење торба

DEN 568.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Meterial : Најлон
Големина : 27*10см*22cm
Опашката Должина : 18cm
String Должина : 110cm
Тежина : 260g
Боја : Зелена( постојат 4colors avaliable : Зелена,Црвена Роза,Сина,Жолта,ако треба друга боја,pls ни остави белешка или да испратите порака до нас кога ќе се провери )
Answer : ___________________________ Note : Патент има две бои avaliable која е бела и црна,ние ќе брод тоа по случаен избор
Пакетот Вклучува :
1 x Бебе Дете Симпатична Диносаурус Училиште Торба

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
Пет Еден Девет
Објектот Должина:
1inch
Материјал Состав:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
1kg
Главен Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
20176224
Објектот Висина:
1inch
Пол:
Момчиња
Свеж

Избор на клиенти