.

.

New
1-3 Години Децата Кадифен Ранци Цртан филм Кадифен Играчки за Деца на Нови Симпатична Мини Училиште Торба Студент Градинка Играчка Кеси

1-3 Години Децата Кадифен Ранци Цртан филм Кадифен Играчки за Деца на Нови Симпатична Мини Училиште Торба Студент Градинка Играчка

DEN 357.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.

Опис : 1-3 Години Стара Градинка Децата ранци, Мини деца Мајмун цртан филм училиште кеси Материјал : Мека висок квалитет на кадифен памук, полиестер, Големина : 23.5*21*cm*10.5, тежина : околу 150g, Функција : Многу мала тежина деца животинско ранци, мека училиште вреќи за бебе момчиња и девојки Погоден за 1-3years стариот бебе деца Употреба : Градинка училиште кеси за бонбони, играчки, подароци, закуски, и други деца секојдневно necessaries Пријателски потсетување : Овие деца ранец кеси се дизајнирани за 1-3 години бебе, девојки и момчиња, На А4 Книга не може да се стави во, ве молиме обратете се до големината пред место цел. Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Тип:
РАНЕЦ
Објектот Должина:
21cm
Број На Модел На:
Мајмун
Објектот Тежина:
0.15kg
Бренд Име:
Mcneely
Објектот Ширина:
10.5cm
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
кадифен ткаенини
Објектот Висина:
23.5cm
Главен Материјал:
Velour
Шаблон Тип:
Овошје
Ранец Употреба:
бебе деца кеси
Погодни за возраста:
1-3Years стари
Се однесува на училишниот период:
Предучилишните Установи,Детски Градинки,Деца
Свеж

Избор на клиенти