.

.

New
Маскирна Водоотпорен Најлон Училиште Кеси За Момчиња Ортопедски Schoolbag детски Ранци на Децата Торба Mochila Escolar sac dos

Маскирна Водоотпорен Најлон Училиште Кеси За Момчиња Ортопедски Schoolbag детски Ранци на Децата Торба Mochila Escolar sac dos

DEN 1019.00
DEN 1358.40

Стока
Достапно.

и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба. 100% Задоволство, ако can’т добиете предмети или да добијат еден поинаков, we’ќе го препрати или да направи реконструкција.
Повратни информации :
S инџе вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој.Маскирна Водоотпорен Најлон Училиште Кеси За Момчиња Ортопедски Schoolbag Деца 's Ранци на Децата Торба Mochila Escolar sac dos
Торба Спецификација
Димензии : висина : 40cm, должина : 30cm, ширина : 13cm
Главните Материјали : Најлон
Тежина : за 0,7 кг
Пакување : а polybag за секое парче
Опис :
1. Љубезно ве молиме да Забележите, ако дојде од Шпанија , Италија , Германија, Бразил и сл.
Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. Како различни компјутери екранот, боите на вистинскиот објект може да се разликуваат slighly од погоре слики!!
Задоволството На Клиентите :
Ве молиме dona€™т двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. ако не сте задоволни со тоа,ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours. можете да изберете еден од нив да плати за тоа. Навремено да Комуницираат, ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт. We’ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање.

Детали

Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
Маскирна
Затворање Тип:
Патент
Тип:
РАНЕЦ
Пол:
Момчиња
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
w-70103-3
Објектот Висина:
40cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
0.49kg
Објектот Ширина:
13cm
Тип На Објект:
Училиште Кеси
Училиште Торба големина:
403013cm/44*31*14cm/48*32*15cm
Свеж

Избор на клиенти