.

.

New
Водоотпорен Деца Ранец Училиште Кеси Ранец Деца Schoolbag Момчиња&Девојки основното Училиште ранец Детска Книга Торба mochila

Водоотпорен Деца Ранец Училиште Кеси Ранец Деца Schoolbag Момчиња&Девојки основното Училиште ранец Детска Книга Торба mochila

DEN 1137.00
DEN 2229.12

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
Најлон
Бренд Име:
NAITUO
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
46cm
Број На Модел На:
mochilas escolares infantis
Објектот Должина:
32cm
Пол:
Момчиња
Објектот Ширина:
20cm
Свеж

Избор на клиенти